Profesionāls skaistumkopšanas salons Mārupē

Kristaps Slakters Zvejsalnieks Pasaules līmenī godalgots frizieris/ stilists/dizaineris kuram savu imidžu uztic Latvijas, Krievijas un Īrijas slavenības un mākslinieki. Daudz ceļojis un vācis pieredzi dažādās valstīs.

Studējis: Rīgas Stila un Modes profesionālajā vidusskolā Baltijas Krievu Institūtā – vides dizainu. Colomer Akadēmijā Dubinā ieguvis Color Specialist Degree, 6 mēnešus pavadījis apmācībā „Tony and Guy” Akadēmijā, 2007- 2009 apguvis Barber profesiju „Hackett's Barber Academy”, 2011 ieguvis „American Crew” Creative Barber diplomu.

Apbalvojumi un godalgas:

2010.gadā 2. Vieta Īrijas Frizieru asociācijas čempionātā- kategorijā senioru Fantāzija
2010.gadā 2.vieta OMC Eiropas čempionātā- kategorijā senioru Fantāzija
2010.gadā Visionary Awards Dublina- finālists
2010.gadā 3 nominācijas Īrijas Frizieru fotogrāfiju Konkursā- kategorijās labākais vīriešu griezums, labākais Fashion foto, Labākais žurnāla foto.
2010.gadā 1.vieta Īrijas Profesionālajā fotogrāfiju Konkursā- kategorijā gada labākais portrets
2010.gadā novembrī izveidoju savu kolekciju un vadīju Modes skati "Autumn/Winter collection ”
2011.gadā 2.vieta Īrijas Profesionālajā fotogrāfiju Konkursā- kategorijā gada labākais melnbaltais foto kopā ar fotogrāfu Cormac Byrne
2011.gadā 3.vieta Īrijas Profesionālajā fotogrāfiju Konkursā- kategorijā gada labākais publikācijas foto kopā ar fotogrāfu Cormac Byrne
2012. gadā Īrijas Profesionālajā fotogrāfiju Konkursā- kategorijā gada labākais Fashion foto kopā ar fotogrāfu Cormac Byrne
2014.gadā Īrijas Profesionālajā fotorgrāfiju Konkursā- kategorijā gada labākais Fashion foto kopā ar fotogrāfu Cormac Byrne
2015. gadā 2. Vieta Īrijas Frizieru asociācijas čempionātā- kategorijā senioru Fantāzija
2015.gadā. 1. Vieta Visas Īrijas un Anglijas Frizieru asociācijas čempionātā- kategorijā senioru Fantāzija
2015.gadā 3.vieta trijās kategorijās Internacionālajā frizieru fotokonkursā Dublinā kategorijās: 1) pieaudzēti mati 2) fantāzija 3) žurnāla publikācija
2015. gadā 5.vieta OMC Eiropas čempionātā Parīzē
2016.gadā 6.vieta OMC Pasaules čempionātā Dienvid Korejā
2016. gadā piedalījies kā tiesnesis visas Īrijas frizieru čempionātāAlise Zvejsalniece Slaktere (skaistumkopšanas industrijā darbojas, jau vairāk kā 10 gadus ) House of Hair menedžeris


2005 Make-up Unastyle dienas, vakara un fantāzijas make-up
2006-2010 LU Komunikāciju zinātņu fakultāte – sabiedriskās attiecības
2007-2008 Sorrento Beauty Caroline Bourke Make-up Master class
2008-2014 Hot scissors salona vadītāja
2008- 2016 apguvusi visas aktuālās matu pieaudzēšanas tehnikas
2008- 2010 HSI biznesa skola- menedžments
2010 Revlon Colour Tehnician diploma
2011 IHF trainee fantasy 5 vieta.
Kopš 2011 gada, strādājusi par stilistu un Make-up mākslinieci daudzos konkursos, modes skatēs un foto sesijās. Kopā ar Kristapu ieguvusi daudzas godalgas dažādos pasaules mēroga konkursos. Apguvusi daudzas matu atjaunošanas un kopšanas tehnikas.
2013 LSC Pre -Nursing studies - ieguvsi medicīnas darbinieka/tehniķa izglītību
2014-2015 izgājusi pilnu apmācibu matu transplantēšanā Kopš 2014 gada stādājusi vienā no vadošākajām skaistuma klīnikām Īrijā- Therapie Hair Restoration par matu transplantu speciālistu. no 2015. gada mācās RSU māszinības. Alise darbā pielieto savas plašo profilu zināšanas un tās apvieno, lai klientam sniegtu maksimālu servisu un rezultātu. Dos lieliskus padomus matu kopšanā un atjaunošanā izmantojot jaunākās tehnoloģijas.


Salona atbildīgākais gariņš, kā arī, galvenais, smaidīgākais un košākais mūsu acu raugs. Dace darbojusies apkalpojošā sfērā vairākus gadus un gādās par patīkamu atpūtu un pieredzi mūsu salonā

Smaids ir atslēga visam! Priekā!

Dažādus apbalvojumus ieguvis fotogrāfs, kura darbi sastopami gan privātās kolekcijās, gan uzņēmumu interiērā, gan Eiropas Parlamentā.
Fotogrāfija ir gaismas zīmējums, un mans uzdevums ir zīmēt ar šo gaismu, kuru mēs atstarojam. Šajā gaismas zīmējumā tiek apturēts laiks un izstāstīti mūsu dzīves lielākie notikumi, mūsu prieks, laime un tiek saglabātas atmiņas.
Cilvēki, kurus es fotogrāfēju ir mani draugi, pat ja iepriekš nekad neesam tikušies. Brīdī, kad fotogrāfēju cilvēku mēs iepazīstamies, runājam, atklājam savas emocijas, draudzējamies. Draugi fotorāfijās vienmēr izskatās un jūtās labi!


Kristīna Jefremova Jaunā un talanīgā friziere beigusi „Unastyle” imidža studiju.
Kristīnai ir liela pieredze darbā ar klientiem. Strādājusi klientu apkalpošanas nozarē.
Klients noteikti jutīsies aprupēts Kristīnas krēslā!Kristīna Jums izveidos mūsdienīgu un stilīgu matu sakārtojumu gan svētkiem, gan ikdienai.
Lieliski saprotas ar bērniem. Kristīnai ir ļoti svarīgi, lai klients no salona aizietu apmierināts un ar smaidu.
„Lielākais panākums manā darbā ir klienta smaids. Jūsu mati ir mūsu vizītkarte!”
Piedalījusies dažādos modes pasākumos ieskaitot Riga Fashion Week un MM.


Radoša, strādāt un frizieru jomā darboties griboša. Piemīt kreatīva un makslinieciska iztēle. Ar mākslu un rokdarbiem, tai skaitā frizūru veidošanu, jau no pašas bērnības ir uz "Tu". Velta visus iespējamos spēkus apmācībām un labu rezultātu panākšanai friziermākslā un klientu apkalpošanā. Praktizējas koloristikas, frizūru veidošanas sfērās. Izcili veido dāmu vakara frizūras. Trīskārši piedalījusies Baltijas frizieru čempionātā "Baltic Beauty", fantāzijas kategorijās, un guvusi pirmās vietas. Apgūst friziermākslu Rīgas Stila un modes tehnikumā.


Ivonna Žvīgure Jaunā un talantīgā friziere.

Pabeigusi Birutas Mageles Starptautisko Stilistu Skolu- Frizieris/Stilists! Aktīvi apmeklē Seminārus,lai pilnveidotos!

Piedalījusies kā stilists/ frizieris Ievas pārvērtību šovā sadarbībā ar Riga Plaza!
Matu entuziasts!

Friziere ar moto; " Tagad vai nekad!" Tāpēc pieraksties jau laicīgi pie viņas !

Pašlaik specializējas Barbering mākslā.

Frizieris-stilists ar vairāk kā 15 gadu pieredzi matu skaistumkopšanas jomā. Friziera profesiju apguvis Rīgas 34. arodvidusskolā, tagadējā Rīgas Stila un Modes tehnikums. Zināšanas papildinājis un apguvis arī slavenajā Mahogany hairdressing akadēmijā. Ir zinošs par jaunākajām matu tendencēm pasaulē un spēj to piedāvāt katram klientam...

Talantīga un ļoti uzcītīga mācekle. Topošais frizieris- stilists. Friziermākslu apgūst Rigas Stila un Modes koledžā. Ļoti pozitīva un kreatīva būtne. Piedalījusies koloristikas konkursos Baltic Beauty ietvaros. Aktīvi pilnveido savas zināšanas dažādos projektos, fotosesijās un semināros. Sagaidīs Jūs ar platu smaidu un pozitīvu attieksmi pret darbu!

Informācija tiks atjaunota


Anna Krīgere


Sertificēta lāzerepilācijas speciālisteLatvijas Universitātes Medicīnas fakultātes 5.kursa studente. Savu darbu veicu ar prieku un lielu atbildību. Individuāli piemēroju katram klientam nepieciešamo lāzerenerģijas režīmu, atkarībā no ādas un matiņu tipa. Procedūras laikā izvērtēju klienta sāpju slieksni, atsevišķos gadījumos, ja tas ir ļoti augsts, samazinu pielietoto jaudu. Procedūra kļūst vēl mazsāpīgāka, taču efektivitāte nemazinās, jo tiek pagarināts procedūras laiks. Regulāri sekoju līdzi jaunumiem lāzertehnoloģiju jomā, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus.


Ilgi meklējusi savu vietu zem saules - mācījusies Ineses Misānes stilistu skolā, bijusi Jauno literātu laureāts, izbaudījusi arī biroja rutīnu, iemaldījusies pat vīriešu un auto pasaulē. Pēc 13 gadiem stjuartes amatā uzskata sevi par aviācijas cilvēku, tomēr, uzsākot nagu kopšanas speciālista mācības, pēc lēna un rūpīga izaugsmes darba, nonākusi pie atziņas, ka manikīra/pedikīra meistara amats nav darbs - tā ir aizrautīga aizraušanās, ko klients novērtē ar spožām acīm, platu smaidu un pacilātu garastāvokli.. Motivācija ir attīstība un attīstība ir motivācija, tāpēc laika un enerģijas resursi tiek maksimāli ieguldīti profesionālās pilnveides izglītības programās, ārvālstu semināros un ciešā komunikācijā ar pasniedzējiem un profesijas guru, cerībā, ka kādu dienu tas būs pūrs, ko nodot tālāk...

Estere Brokāne, skaistumkopšanas speciālists kosmetoloğijā, ārstniecības persona, apsolvējusi kosmetoloğijas koledžu, specializējusies mikropigmentācijas tehnoloğijās un mezoterapijā, kas sniedz efektīvus,noturīgus un terapeitiskus rezultātus.
Tiecos uz izaugsmi un sevis pilnveidošanu, lai klients vienmēr justos aprūpēts, saprasts un gandarīts par rezultātu!


2007.gadā absolvējusi Starptautisko Grima Mākslas akadēmiju.
Milzīgā mīlestība pret šo profesiju un kosmētiku ir radījusi neizsīkstošu vēlmi paplašināt zināšanas pašizziņas ceļā, nepārtraukti atjaunojot un papildinot zināšanas par jaunākajām tendencēm, paņēmieniem un produkiem. Ilggadēja grimēšanas pieredze strādājot privātajā sektorā, modes fotosesijās un korporatīvajām vajadzībām. Plaša spektra speciāliste, kas spēj radīt gan dabisku un nemanāmu skaistuma izcelšanu, gan izteiksmīgu rotaļu ar tēlu tiem, kas vēlas ieraudzīt sevi citādu kā ikdienā. Uzmanība tiek vērsta uz klienta vai pasūtītāja individuālajām vēlmēm un vajadzībām, pielāgojot produktus un paņēmienus tieši Jūsu vēlamā rezultāta sasniegšanai.
Ieprieciniet sevi (vai sev tuvu cilvēku) ar pie burvīga matu sakārtojuma, tērpa un noskaņojuma pieskaņotu perfektu meikapu!


House of Hair

Esam skaistumkopšanas salons Mārupē. Profesionāli meistari, profesionāla apkalpošana.

Atvērts: otrdiena līdz sestdiena 10:00 - 18:00 (Ceturtdiena - 21:00)

Telefons: (+371) 28990822